• Ново
3 Зеле Универзална Шетач Организатор - Бебе Jogger Caddy со Чаша Носителот, Крокодил

3 Зеле Универзална Шетач Организатор - Бебе Jogger Caddy со Чаша Носителот, Крокодил

DEN 479.76
Износ
Во продавницата.

Опис на производот Погоди на патот со 3 Зеле Шетач Организатор!Тоа чува сите ваши essentials организирана и се на дофат кога сте надвор на прошетка со вашиот обуката.На дискретна задниот џеб со велкро затворање нуди безбедно место за вашиот мобилен телефон или копчињата.Главниот товар област има тони работи од кои започна чевли, отфрлени сонцето капа или омилен оброк.Нашите шетач организатор е целосно wipeable и има две изолирани пијат носители, совршен за sippy чаша или шише. 100% полиестер.Организатор придава на шетач е handlebars.На дискретна задниот џеб со велкро затворање нуди безбедно место за вашиот мобилен телефон или копчињата.Од раѓањето на 3 Зеле во Пролетта 2007 Година, 3 Зеле има бил среќен да им служи на клиенти кои имаат обврска за добро дизајниран бебе и детски производи.Две изолирани пијат носители и дискретна џеб за телефон, копчиња или паричникот.Има работено во дизајн во Њујорк и Торонто за како висок профил компании како што се Кејт Лопата, Barneys Њујорк и Холт Renfrew, 3 креаторите биле инспирирани да се создаде колекција која апелираше до двете родители и деца.Овие творци сакаат она што тие го прават во 3 Зеле и да се најде голема радост во дизајнирање на производи кои се вклопуваат лесно во вашиот живот и да ве остават со насмевка.Придава со Велкро ремени за повеќето колички.Нашите шетач организатор е целосно wipeable и има две изолирани пијат носители, совршен за sippy чаша или шише.Направен од лесен избрише полиестер.

За производот

Слични предлози