• Ново
На Бричење Ко. Бричење Сад - Порцелански Platinum Rim (Црна)

На Бричење Ко. Бричење Сад - Порцелански Platinum Rim (Црна)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Порцелан.Platinum Од Страна На Rim.Страна Направена во Германија.Луксузна Бричење Сад.Совршен за lathering секое Бричење со Крем или Сапун.Порцелан со платинум од страна на rim во бело или црно – добар вкус без блиц, оваа прекрасна порцелански бричење сад има platinum од страна на rim. ø 12 см, висина 5.6 cm.

За производот

Слични предлози