• Ново
IBM 25R8071 САС HBA Контролер

IBM 25R8071 САС HBA Контролер

DEN 2040.00
Износ
Во продавницата.

IBM 25 R8071 LSI Логика SAS3444 E 3 GB/S САС PCI-E Raid Контролер Картичка.Ве молиме да се осигурате дека вашиот оригинален дел број натпревари ова точно, или проверете со manufactuer за compatiblity.Корисниците се одговорни за compatiblity.Овој дел е загарантирана да биде целосно функционална, оригинални и автентични.IBM 25 R8071 LSI Логика SAS3444 E 3 GB/S САС PCI-E Raid Контролер Картичка.IBM САС HBA Контролер.

За производот

Слични предлози