• Ново
JUSTBINGFENG Козметички витрини Пластични Фиока Тип Табела Врвот Накит за Нега на Кожата Производи Складирање Рек Прашина-Доказ Шминка Организатор Табела Уредни и Чист?

JUSTBINGFENG Козметички витрини Пластични Фиока Тип Табела Врвот Накит за Нега на Кожата Производи Складирање Рек Прашина-Доказ

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : Пластика.Напредни Материјали :Направи на безбеден и nontoxic ABS и PS пластика,козметички организатор е одличен во издржи нула и да се откажат влијание.Подебели и потрајни од традиционалните акрилик производи.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : нема потреба да се соберат,таа е направена од еко-пријателски и мирис за слободни акрилна пластика.Овој козметички организатор е доволно издржливи за долготрајна употреба,и тоа зазема помалку простор и го задржува вашето место чисти.Што може да се чистат лесно со вода.Совршен Подарок : Организира вашите козметика или накит во овој мултифункционален шминка организатор,идеален подарок за жена или ќерка.Идеален подарок за мајка,девојки или ќерка и др.Спецификација : Здрава,Еко-friendly Material : Plastic Color : Сина,Зелена,Портокалова,Yellow Size : 26.8x16x12.2cm Net Тежина : Околу 371g Feature : Фиока Дизајн,Отпорен На Влага,Уредни и Чисти,со Висок Изглед Level Package : Индивидуални пакет(едно парче).

За производот

Healthy,Eco-friendly :
Material:
Plastic
Color:
Blue,Green,Orange,Yellow
Size:
26.8x16x12.2cm
Net Weight:
Around 371g
Feature:
Drawer Design,Resistant To Moisture,Neat and Clean,High Appearance Level
Package:
Individual package(one piece)

Слични предлози