• Ново
ZZBXUAN 10in/26cm Вистински Женски Силикони Манекен Страна на Екранот Прстен Накит Модел Помине Уметност Рака Жена Прст 1PC Десна Рака

ZZBXUAN 10in/26cm Вистински Женски Силикони Манекен Страна на Екранот Прстен Накит Модел Помине Уметност Рака Жена Прст

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

За нега на известување : Избегне носење на облека лесно да исчезнат за да се Спречи загадувањето на моделотне место заедно со мастило содржат материи како весници и списанијаИзбегне директна сончева светлина на модели, инаку сончева светлина ќе возраст на гумена површина да се скрати durationof употребаpls се стави на модел во топла вода за некое време ако има некои вовлекување на површината вовлекување willgradually исчезнеако модели се валкани по долгата употреба, ве молиме да се чисти со туш гел или детергент, стави некои Talcum прав по суво. (Со исклучок на накит), или како што е колекција за уметност собирачи и нога fetishists.

За производот

Слични предлози