• Ново
MroMax Прилагодливи Шише Првенство Рака Носители 1inch Ширина 33.86 инчен Должина Полиестер Webbing + Пластика Тока Сина Грозје 4pcs

MroMax Прилагодливи Шише Првенство Рака Носители 1inch Ширина 33.86 инчен Должина Полиестер Webbing + Пластика Тока Сина

DEN 438.96
Износ
Во продавницата.

Вкупна Должина : Шише Рака : Прибл 860mm / 33.86 инчен ; Рака должина може да се прилагоди.Рака Ширина : Шише Рака : 25мм / 1inch.Боја : Сина грозје; Пакет Содржина : 4pcs x Шише Рака.На трајни и прилагодливи рака спречува чаши или шише од намалувањето на валкани подови.Чувајте ги вашите шишиња, чаши и друг прибор што е прикачена на вашиот автомобил места, висока столици, шопинг коли за лесен пристап.Опис : трајни и прилагодливи рака спречува чаши или шише од намалувањето на валкани подови Чувајте ги вашите шишиња, чаши и друг прибор што е прикачена на вашиот автомобил места, висока столици, шопинг коли за лесен пристап.На Рака должина може да се прилагоди.Спецификација : Материјал : полиестер webbing + пластика тока Боја : Сина грозје Вкупна Должина : Шише Рака : Прибл 860mm / 33.86 инчен Рака Ширина : Шише Рака : 25мм / 1inch Пакет Содржина : 4pcs x Шише Рака.

За производот

Material:
polyester webbing + plastic buckle
Color:
Blue grapes
Total Length:
Bottle Strap
Strap Width:
Bottle Strap
Package Content:
4pcs x Bottle Strap :

Слични предлози