• Ново
Amerock | Кабинетот Повлечете | Сатен Никел | 5-1/16 инчен (128 мм) Центар-да-Центар | Вртат | 1 Пакет | Фиока Повлечете | Кабинетот Справи | се Кабинет Хардвер

Amerock | Кабинетот Повлечете | Сатен Никел | 5-1/16 инчен (128 мм) Центар-да-Центар | Вртат | 1 Пакет | Фиока Повлечете

DEN 223.68
Износ
Во продавницата.

5-1/16 во (128 мм) Центар-да-Центар се Повлече.Завршил во Сатенски Никел.Intricately направена со прецизни детали за доживотно убавина и цврстина.Вклучува хардвер монтажа : #8-32 x 1 во.Решетка Глава на Машина Завртка & #8-32 x 1-1/2 во.Решетка Глава На Машина Со Завртки.Заврши со Amerock Старател Доживотна Гаранција од дефекти во материјалот и изработката.На Allison од Amerock BP36853 G10 се Врти 5-1/16 во (128 мм) Центар-да-Центар Повлече заврши во Сатенски Никел.На се Врти колекција epitomizes чист, минималистички пристап.Разбраното сепак храбар, својата поедноставени форми пренесе траен карактер.Траен и разноврсна, сатен никел marries нежно четкање со суптилна топла боја за да се произведе пристапен, класична презентација со која зрачи низ сите стилови на дизајн.Основана во далечната 1928 година, Amerock е награда за победа дома решенија вклучувајќи декоративен и функционален кабинет хардвер, бања галантерија, декоративни куки и ѕидни плочи.Идеален за станбени или комерцијални апликации, Алисон од Amerock marries убавина и функција.Тоа е најдобрата комбинација на пристапен мајсторство и траен квалитет.

За производот

Слични предлози