• Ново
byAlegory (Сет од 2) Акрилик Eyeliner Усна Лагер Веѓата Шминка Организатор | 26 Простор за Складирање 20 Стандард 6 Џамбо Моливи Екранот Сад - Јасно

byAlegory (Сет од 2) Акрилик Eyeliner Усна Лагер Веѓата Шминка Организатор | 26 Простор за Складирање 20 Стандард 6 Џамбо

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ДИЗАЈНИРАН Со Мала Меморија за Да се Организира 26 Око / Усна Облоги Додека Преземањето Помалку Простор.Дизајниран со 20 мали & 6 џамбо дупки.Направен од еден калап без залепени парчиња.ГОЛЕМИНА 5 L x 2.5 H сантиметри.Помали дупки (20) : 8.Дизајниран со beveled рабови, што резултира во никој остри рабови. 26 простори за око / усна лагер моливи.Направени со чиста кристална акрилик имитирајќи го изгледот на стакло.6 mm & Поголеми дупки(6) : 12.50 Инчен Џамбо слотови (6) / Organiser (ве Молиме исто Така, Види Димензија Фото) ОРГАНИЗИРА 52 Индивидуални Око / Усна Лагер Моливи - 26 Простори по Организатор (2 Организаторите Вклучени).Метрички : 13.тежина : 9.Стандард : 5.Поголеми дупки за џамбо моливи во предниот ред / помали дупки во задниот два реда.34 инчи & Поголеми дупки(6) : .

За производот

Слични предлози