• Ново
Масло од авокадо 1.7 оз - 50мл - Persea Gratissima Масло - Јужна Африка - Чиста и Природни - Најдобри Бенефиции за Кожата - Коса - Тело - Face Care - Масажа

Масло од авокадо 1.7 оз - 50мл - Persea Gratissima Масло - Јужна Африка - Чиста и Природни - Најдобри Бенефиции за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

АВОКАДО, МАСЛО за Нега на Кожата (Persea Gratissima Масло) - 100% чисто масло, е основа за вашето Здравје, Убавина и Долговечност.АВОКАДО, МАСЛО за Нега на Кожата - е најдобар Природен Крем за нега на Кожа, Нокти, Коса и Лицето, Телото, Главата, Масажа.Нерафинирано масло од Авокадо е богата со Ретинол и витамин Е за намалување на брчките, Кожата на Телото Омекнување, Негување, Анти-стареењето својства, Поддржува подмладување на Кожата, користи како чиста агент, одличен со етерични масла, одлична за Убавина и Велнес.АВОКАДО КОСА МАСЛО - се грижи за вашата коса и скалп со користење на ладно-цедените масло од авокадо.Тоа ќе ви помогне да придавам влогови на вашиот скалп, да се стимулира коса foliccles масажа во вашиот скалп и се detangling и омекнување ефект на вашата коса.ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ, ве молиме погледнете на работи на Козметика (Козметологијата) и Ароматерапијата.НАПРАВИ ВИСТИНСКИОТ ИЗБОР и да го заштити вашето Здравје и Убавина со Масло од Авокадо за Нега на Кожата Стаклено Шише.

За производот

Слични предлози