• Ново
БС Рекламирање 5mm Дебела Црна Акрилна Магнет Постер Закачалка Рамка, Скролувајте Закачалка, Виси Рамка за Слики, Цртежи, Уметнички дела Платно, 9×1.2, 14×1.2, 19×1.2 (9 Долго

БС Рекламирање 5mm Дебела Црна Акрилна Магнет Постер Закачалка Рамка, Скролувајте Закачалка, Виси Рамка за Слики, Цртежи,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Силни Магнети : 6 магнети секоја страна, доволно силни за да ги поддржи вашите фотографии, постери, и други рамни материјали!.Високо квалитетен материјал : Ние користете чиста црна акрилна, ritzy и издржливи.Променливи : Вие не може да го замени постер или платно секое време ви се допаѓа, без штета.Лесен за користење : Не понатамошното инсталација, само висат тоа да се појавува на вашиот омилен место!.Бесплатен Подарок : Ние додадете дополнителна празно paintable платно за вас!Да ги прошират вашата имагинација со вашите деца!.Материјал : 3ММ Акрилик Големина : 9"×1.2" Боја : Црна Она што ќе добиете за : 1 Чиста Акрилик Закачалка Рамка со 1pcs слика, 1 празно paintable платно, 1 складирање цевка Целосно рачно изработени.Макс Оптоварување : 0.5 lb.

За производот

Слични предлози