• Ново
Angoily Стакло Iced Чај Стомна со Капак за Вода Стомна со Рачка Пијалоци Carafe Стомна за Сок Млеко Пијалаци Iced Чај 1500ml

Angoily Стакло Iced Чај Стомна со Капак за Вода Стомна со Рачка Пијалоци Carafe Стомна за Сок Млеко Пијалаци Iced Чај 1500ml

DEN 1058.16
Износ
Во продавницата.

Домаќинство Голем Капацитет Стакло Литургија отпорни на Топлина Вода Литургија со Капак.Специјално дизајнирани со не - капе spout и ергономски дизајнирана рачка направете го тоа лесно да се одржи и да се прелива.совршен за чување на коцки мраз, парчиња овошје, чај кеси во внатрешноста на пијалаци.Чаша Сок Од Стомната.Лесно да се одржи, издаваат и рачно миење нив, мал доволно стомна да се вклопуваат во фрижидер вратата.Опис Домаќинство Голем Капацитет Стакло Литургија отпорни на Топлина Вода Литургија со Капак.Карактеристики - Боја : Сина - Материјал : Стакло - Големина : 21. 00 X14. 50 X12. 00cm, 8. 25 X5. 70 X4. 72in - Капацитет : 1500ml Пакет Вклучувајќи 1 x Литургија со Капак.

За производот

Слични предлози