• Ново
ZZBXUAN I9*13 * 7CM Вистински Женски Дете Нога Манекен Крв Vesse Силикони Фотографија Свила Чорапи Накит Мека Силика Гел Еден Компјутери (Боја : 1)

ZZBXUAN I9*13 * 7CM Вистински Женски Дете Нога Манекен Крв Vesse Силикони Фотографија Свила Чорапи Накит Мека Силика Гел

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Користење на нов тип на мрежа на кожата (термопластични еластомер, мека и еластична, изгледа, или се чувствува многу lifelike, многу реално, тоа може да те плашам, а таа е не-токсични и невкусна, и ги исполнува сите релевантни стандарди за безбедност.Висок квалитет не-токсични меки силиконски материјал, исполнет со полимер внатрешноста на силикон, на прсти може да биде свиткана слободно, и на прсти се без рамка за поддршка, мека на допир, ако тие се замрзнати.Избегнувајте носење на темно или лесно да се избледени додатоци, или да ги стави заедно со списанија и други мастило материјали, во спротивно тие ќе бидат контаминирани и тешко да се чисти; исто така, избегнувајте директна сончева светлина, која ќе предизвика материјал стареење.Ако објектот е soiled, се мијат со детергент или туш гел, а потоа исплакнете со вода; по објект е сува, рамномерно се шири некои talcum прав на површината на кожата да се грижи за објектот и производство на добра допир;.Прв избор е да се прикаже или фотографија накит, прстени, градници, облека, чорапи, ракавици, нараквици, нараквици, нокти, и други накит екранот или фотографија, нокти пракса и помине дизајн. (Со исклучок на накит), или како што е колекција за уметност собирачи и нога fetishists.Боја : 1.

За производот

Слични предлози