• Ново
Azalquat Деца Момчиња Crewneck Sweatshirt , Памук Долги Ракави Pullover Цртан Филм За Печатење

Azalquat Деца Момчиња Crewneck Sweatshirt , Памук Долги Ракави Pullover Цртан Филм За Печатење

DEN 359.76
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 100% Сосема нов и квалитет.Составена од : Памук.Меки, удобни и дише.Живописни и симпатична цртан филм диносаурус, тигар, панда печати.Тоа е совршен подарок избор за Деца родендени, забави, денот на Благодарноста и други празници.Големина на : 1-2 T 2-3 T 3-4 T 4-5 T 5-6 T 6-7 T за мали момчиња.Пакетот вклучува : (1 пакет или 2 парчиња).Sleeve должина : долги ракави.Моделот видови : цртан филм диносаурусите, тигрите, pandas, ѕвезди печати, автомобил везови.Боја : црна, беж, зелена, црвена, сива, темно сина боја, маскирна.Сезона : за пролет, есен и зима.Оддел : Бебе, Години, Малку Деца, Деца.Стил : случајни, спорт, секојдневно.Големина на Табелата : 1-2 T =Ознака 2 T : Должина на Ракав-31cm,Блузи должина : -40cm, Биста : 30cm; 2-3 T =Ознака 3 T : Должина на Ракав-33cm,Блузи должина : -42cm, Биста : 31cm; 3-4 T=Ознака 4 T : Должина на Ракав-35cm,Блузи должина : -43cm, Биста : 32cm; 4-5 T=Ознака 5 T : Должина на Ракав-39cm,Блузи должина : -46cm, Биста : 34cm; 5-6 X=Ознака 6 T : Должина на Ракав-42cm,Блузи должина : -48cm, Биста : 36cm; 6-7 Години=Ознака 7 T : Должина на Ракав-44cm,Блузи должина : -50cm, Биста : 37cm; Белешки : ве Молиме овозможи 1-3cm/0.5-1 инч големина разликата се должи на рачни мерења.Ви благодариме за разбирањето!Споредете ги овие производот мерења со слични sweatshirt што веќе поседувате за подобро да одговара.

За производот

Слични предлози