• Ново
Earring Наоди Рефус,100 Парчиња Уво Жица Куки Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки за Долго Dangle Обетки Одлуки

Earring Наоди Рефус,100 Парчиња Уво Жица Куки Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки за Долго Dangle Обетки Одлуки

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПАКЕТ СОДРЖИНА Доаѓа со 100 парчиња уво жица куки.Направете свој обетки со едноставно додавање на шарм & приврзоци!.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Ова производи се направени од не ' рѓосувачки челик, брилијантен и долго-траен, безбеден за чувствителни уши.ДОЛГ ЈАМКА ЖИЦИ Овие earwires се со стилски дизајн и прекрасен изглед, лесно да се закачите на други накит елементите како : монистра или линкови.ТРЕНДИ ДИМЕНЗИЈА За 20mm долго, 12mm широк, 0.7 мм дебел, тоа е погоден и општи големина за правење earring.DIY ДОДАТОЦИ Совршен DIY додатоци за правење на вашите омилени украси, голем за двете дневни и празнична прилики.Earring Наоди Рефус,100 Парчиња Уво Жица Куки Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки за Долго Dangle Обетки Правење на Спецификација Материјал : не ' Рѓосувачки челик Должина : 20mm Ширина : 12mm Дебелина : 0.7 мм Функција за Сјајна и око-фаќање на сребрена боја, погодна за да одговара на било какви други украси.На високо квалитетен материјал, тоа нема да предизвика алергиски реакции, не избледуваат, сјајна површина, безбедно и издржливи.Прекрасен начин да се постигне на долг, фитили дизајн, без да се грижите за губење на earring.Пакет Содржина 100 * Уво Жица Куки Забелешка ве Молиме овозможи 0.5-1mm грешка поради прирачник за мерење.

За производот

Слични предлози