• Ново
Полу Флеш Качи на Таванот Светлина 18 Инчен 3 Светлина Блиску до Таванот Светлина со Ткаенина Сенка и Мраз Стакло Diffuser во Темно Бронзена Тапан Полу Флеш Светлина XiNBEi-

Полу Флеш Качи на Таванот Светлина 18 Инчен 3 Светлина Блиску до Таванот Светлина со Ткаенина Сенка и Мраз Стакло Diffuser

DEN 3359.76
Износ
Во продавницата.

ФУНКЦИЈА : Класичен дизајн тапан сенка полу флеш качи на таванот светлина во темно бронзена се карактеризира со едноставен дизајн со трајни челична рамка, тапан ткаенина сенка и стакло diffuser кои го формираат удобно и елегантен изглед.Оваа 3 светлина блиску до таванот светлина е уникатен околу елегантни ткаенина сенка обезбедува стилски, модерен чувствуваат за да го подигнете вашиот дом.Се ИСТАКНА : Инсталирајте ова убаво стокмено тапан полу флеш светлина тела во различни области и оркестарот.Тоа е совршен за Кујна, Спална соба, Дневна соба, трпезарија, foyer или било кои животни средини.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Оваа полу рамна на светлината е идеална за ниска или средна висина тавани.Доаѓаат со сите монтажа хардвер за брза и едноставна инсталација.МЕДИУМ БАЗА ГРЛО : Предлагам да се зема три максимум 60 вати Медиум база светилки (блескаво, CFL или LED компатибилен).Светилки не се вклучени.ETL НАВЕДЕНИ.За секое прашање за било замена додаток, само се чувствуваат слободни да контакт.Оваа 3-Светло тапан полу флеш планината носи сите традиционални елементи.Класичен дизајн тапан сенка таванот светлина во темно бронзена се карактеризира со едноставен дизајн со трајни хардвер рамка и стакло diffuser кои го формираат удобно и елегантен изглед.Овој тапан полу флеш планината ќе биде погодна за Кујна, Спална соба, Дневна соба, трпезарија, foyer или било кои животни средини.

За производот

Слични предлози