• Ново
300Pcs топката пост earring studs за изработка на накит,Earring Studs Топката Уво Pin Топката Пост Обетки со Јамка со 300Pcs Јасно Earring Грбот Замена за DIY Накит Одлуки Наоди(КС Злато,Бел?

300Pcs топката пост earring studs за изработка на накит,Earring Studs Топката Уво Pin Топката Пост Обетки со Јамка со 300Pcs

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

❤Топката Пост Earring Studs : пакетот доаѓа со 300 Pcs сферични обетки и 300 Pcs Гума Earring Безбедност на Грбот,600 Pcs во вкупно,studs доаѓаат со backings,не треба да се купи одделно,ако ви треба повеќе DIY earring резерви,што би можело да се најде оној што го сакате од нашата продавница. ❤Одлична за earring одлуки : Обетки грбот се вклопат за повеќето од обетки studs;Тие се добра замена за вашиот изгубени earring назад и earring пост.ако ви треба било други earring додатоци,можете да ги најдете на мојата продавница,како Earring Куки,француски Earring Куки,Earring назад, Обетки Beading Обрачот,и др. ❤Нерѓосувачки челик обетки пост studs : се Направени од издржлив металик материјал без олово, никел и кадмиум, анти-чувствителни и безбедно да се носат.Earring Мислења со топката за 5мм во дијаметар,15mm во Должина,дупка за 2mm.можете да додадете шарм,tassels,скок прстен,beading обрачот обетки,синџири, итн.Да се направи вашиот уникатен earring. ❤Зошто ви е потребна оваа Топка Студ Обетки? : Во секое време ви се зафатени или leisurely или среќен или вознемирени,оди за да се направи DIY Earring Накит,тоа ќе направи да се опуштени,да се концентрира на дизајнот на вашиот сопствен накит,да ви Биде, само начинот на кој што се, на единствен начин само вие да знаете како. ❤Квалитетна Услуга : Ние стоиме позади нашиот бренд се обезбеди 100% полн со пари назад Услуга.Ако, од било која причина, не ви е апсолутно љубов на вашиот Топката Пост Earring Studs Поставено, само нас контакт и ние ќе направи апсолутно ништо потребни.

За производот

Слични предлози