• Ново
Новороденче Заврзана GownБлум од Бакар Бисер

Новороденче Заврзана GownБлум од Бакар Бисер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени со истите премијата поврзана како нашата сакана swaddles, овој мек и еластичен gown врски на дното за лесно пелена промени—и има простор да расте.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Достапни во вашиот омилен Бакар Бисер отпечатоци, се одликува со уникатен прилепува да се направи облекување бриз, заедно со пати-во текот рака mitts да се спречи гребење.Тие се направени за да се координираат совршено со производи што веќе го поседувате и љубов!.БОНУС ФУНКЦИИ – Нашите заврзана наметки функција уникатен прилепува да се направи облекување бриз, заедно со пати-во текот рака mitts да се спречи гребење.Печати на враќање превозот етикета.ТРЕНДОВСКИ, со ВИСОК КВАЛИТЕТ ДИЗАЈНИ – На Бакар Бисер гордееме на изработка на високо квалитетни производи кои секогаш изгледаат одлично на бебињата, мајки, или во вашиот расадник.

За производот

Слични предлози