• Ново
Гербер бебе-девојки 3-pack Долг Ракав Термички Onesies Bodysuits

Гербер бебе-девојки 3-pack Долг Ракав Термички Onesies Bodysuits

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

80% Памук, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Вклучува 3 onesies bodysuits.Памук/полиестер термички.Уметноста е екран печати и плескавици печати.ткаат тип : Сплетам.Оваа 3-пакет на цврсти термички долг ракав onesies bodysuits е убаво основните!Мек памук/ поли термички ткаенина ќе ја задржи топло во ладно температури.Овие bodysuits се одлични за раслојување но изгледа симпатична носи сите на свој.Плус, тие се лесно да се чисти!.

За производот

Слични предлози