• Ново
Ну Hao Оркестарот Мала Подвижна Полици Ѕид Монтирани Приказ на Екранот Полиците со Невидливи Загради за Спалната соба Дневна Соба и Бања Облекување Маса Сет од 3 Црн?

Ну Hao Оркестарот Мала Подвижна Полици Ѕид Монтирани Приказ на Екранот Полиците со Невидливи Загради за Спалната соба Дневна

DEN 334.80
Износ
Во продавницата.

Овие може да биде добро се собраа во 20 munites од страна на едно лице.Овие мали лебдечки приказ трансформира потроши простор на ѕидот во пространа површина, ви помага да се задржи сè уредно организирани во раце дофат.Ние знаеме што се случува со љубовта вашето купување, но ако не сте целосно воодушевен од било која причина (или дури и воопшто без никаква причина), едноставно јавете ни во рок од 30 дена од добивањето на својата цел и ние ќе среќно во решавањето на ова прашање или проблем целосно враќање на средствата.Еднаш ќе се инсталира, тие изгледаат како лебдат на вашиот ѕид. ❤ ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : Овие мини ѕид виси полица е на највисоко ниво на квалитет и одличност и стоиме зад секој производ правиме. ❤ ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Инсталацијата е едноставна.Благодарение на сокриени монтажа хардвер. ❤ Издржливи : Висок квалитет на МДФ +Дебел метал заградата + ажурирање стабилна пластични сидро, Висат посебно во различни соби за суптилни сугестии на keepsakes.Сите hardwares вклучени заедно со собранието дефиниција.

За производот

Слични предлози