• Ново
NAHANCO SW8KB Slatwall Полица Заградата-Хром, Фунти

NAHANCO SW8KB Slatwall Полица Заградата-Хром, Фунти

DEN 88.32
Износ
Во продавницата.

Метал slatwall нож загради - 8 инчи.Директно протезата со усна.Произведено во Кина.Пакет Димензии : 11 L x 5 H x5 W(инчи).Метал slatwall нож загради - 8 инчен хром полица заградата.Директно протезата со усна.Прифаќа полица почива и Браници за стаклени полици.Се работи за Duron вбризгување-украсениот полиците, како и дрво и меламнин.Исто така, достапен во црна или бела боја.

За производот

Слични предлози