• Ново
DOITOOL Вакуум Sealer Вакуум Кеси Торба Тркалаат Тешки Комерцијални Одделение Кеси Sous врски, за да обезбедат Кеси за Домашна Кујна Складирање Резерви (Бела)

DOITOOL Вакуум Sealer Вакуум Кеси Торба Тркалаат Тешки Комерцијални Одделение Кеси Sous врски, за да обезбедат Кеси за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

топлина печат ролни.Тоа не може да се користи само во вашата кујна, но исто така и на отворено за да ги задржи вашите мали предмети чисти.Ти ги овошје, леб, зеленчук, итн.далеку од прашина или други нечистотии.топлина печат ролни.Парична казна занает одлуки, не е лесно да се скрши, и тие се многу лесен за вашата секојдневна исхрана, зачувување.топлина печат ролни.Практичен и се од суштинско значење за храна складирање алатка за секоја кујна.топлина печат ролни.Направени од храна одделение материјал, здрава, хигиенски за околината и човечкото.топлина печат ролни.Description Vacuum Sealer Вакуум Кеси Торба Тркалаат Тешки Комерцијални Одделение Храна Saver Кеси Sous врски, за да обезбедат Кеси за Домашна Кујна Резерви (Бела 15x500cm)Карактеристики - Боја : Бела - Материјал : PEPackage Including1 се тркалаат x Чување на Храната Торба.

За производот

Слични предлози