• Ново
COGANA Берберот Кејп 64x56 Професија Салон Кејп Коса за Сечење Кејп Салон за Екстра Голем Најлон Кејп за Мажи Рака Цепнатинки Рацете Слободни Куки Затворање Кејп за Возр

COGANA Берберот Кејп 64x56 Професија Салон Кејп Коса за Сечење Кејп Салон за Екстра Голем Најлон Кејп за Мажи Рака Цепнатинки

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Висат сува.Тоа е исто така лесно да се чисти и да се суши брзо.Тоа е удобно и мазна салон кејп дека нема да предизвика иритација на кожата. Не се јават на куки.Карактеристики мека обичен бенд вратот, го прави вас и вашите клиенти да се чувствуваат поудобно во текот на фризура процес, тоа е plying до поблиску до кожата, спречување за исечоци да заспивам. Достапни за 60°C за миење.

За производот

Слични предлози