• Ново
MiiOUU 10x Бои / 100 компјутери Мачка Помине Капи | Мачка Ноктот Покрива со Лепила и Applicators | Бета

MiiOUU 10x Бои / 100 компјутери Мачка Помине Капи | Мачка Ноктот Покрива со Лепила и Applicators | Бета

DEN 183.60
Износ
Во продавницата.

Безбедно и Удобно : Mii OUU Мачка Помине Капаците се направени од премиум природни винил смола, меки и удобни за носење.S : 6-10 фунти.Никогаш не се пополни да се премногу целосно да се спречи претекување на лепило.Ако помине капа е премногу голема, може да се намали на отворен крај на ноктите капа се додека не се вклопува.ЗА МАЧИЊА : не трим мачиња ноктите пред да аплицираат за нокти капи. 2 Пополнете лепило во ноктите капа Отвори лепило цевка капа и се отсече врвот совет.L : 16 килограми и нагоре.Уреденост на ноктите да иста должина со што на ноктите капи.Ако е потребно, избришете ги со памук со алкохол.Гаранција : Ако не сте во било кој начин задоволни со производот што го наредил, ние ќе рефундирање на вашите пари, едноставно контактирајте со нас.Пакет : 100 компјутери Мачка Помине Капи = 5x 20 парчиња / торба ( 10 компјутери / боја, секоја торба 2 бои ) + 5x Лепило Лепак + 5x Applicators + Инструкции.Специјално користи за мачка помине капи.Ќе ви треба доволно ноктот површината за лепак да се придржуваат правилно.Мачката помине капи го поминале Европа SGS животната средина за сертификација.Примена на Методи и Корисни Совети 1 Намали вашето домашно милениче е ноктите Да се добие најдобар ефект за носење, ве молиме бидете сигурни дека ноктите на вашата мачка се чисти и без никакви прашина и чакал.Целосно вметнете апликатори во ноктите капа и да се пополни со лепило во една третина од тоа.Ако е потребно да се заменат со нови нокти капи, само да ги тргнеме на останатите нокти капа материјали и чисти нокти.

За производот

Слични предлози