• Ново
Суета Шминка Огледало со Светла

Суета Шминка Огледало со Светла

DEN 1192.56
Износ
Во продавницата.

9 LED светилки достапен во кул бело/неутрална светлина / топла жолта опции.Smart допре сензорот дизајн, едноставно го вклучите/исклучите светлото и ја прилагодите светлината на екранот.Здрав метална конструкција и се чувствувате како одраз во огледало се изградени минатата вклучувајќи и пре-инсталиран LED светилки со 50.000 часа животен век.Оптички огледало 9.7 во(L) x 11.8(W) и целокупната рамка 14.5(H) x 12(L); совршена големина за шминка, чешлање или облекување. 360-степен слободни ротација дизајн да ви даде совршен агол на гледање.Без жици или собранието е потребно; едноставно plug and play. 10 X зголемена огледало ви даде совршен агол на гледање и да ви помогне да се види секој сочинуваат детали јасно.

За производот

Слични предлози