• Ново
tech21 - Телефон Случај Компатибилен со Samsung Note8 - Evo Check - Smokey/Црна

tech21 - Телефон Случај Компатибилен со Samsung Note8 - Evo Check - Smokey/Црна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Компатибилен со Samsung Galaxy Note9. СОДРЖИ BULLETSHIELD : висок-вршење влијание материјал кој се користи во bulletproof стакло.ИЗДРЖЛИВИ & ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ : Карактеристики тешко, издржлив слој што го задржува вашиот екран мазна и кристално јасна за повеќе од било кога.СОВРШЕН УСОГЛАСУВАЊЕ : Апликатори вклучени за лесна инсталација.ЈАСНО & ОДГОВОРА : Видете ја вашата содржина јасно и контрола со најсветлите гест.

За производот

Слични предлози