• Ново
ZANFUN Utensil Носителот Utensil Crock Практични Организатор Отпорни на Топлина Силикони Кујна Алатка Rim Countertop Складирање Кутија

ZANFUN Utensil Носителот Utensil Crock Практични Организатор Отпорни на Топлина Силикони Кујна Алатка Rim Countertop Складирање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени. ★~ Материјал : храна одделение PP. ★~ Спецификација : за 16x12.5cm. ★~ Иновативниот дизајн : Уникатен дизајн создава повеќе простор за вашата Кујна. ★~ Лесно да се Димовска : Кујнски Садови за Складирање Кутија е лесно да се мијат со рака, и тоа е сува брзо.Добредојдовте на ZANFUN❤❤Промоција❤❤ : Save 12% на две, три парчиња спаси 18%, четири парчиња спаси 24%, пет парчиња спаси 30%, шест спаси 36%.Функција: Иновативниот дизајн : Уникатен дизајн создава повеќе простор за вашата Кујна.Простор за заштеда на енергија : посебен редење комората е погоден за чување на различни прибор за јадење.Прекрасен изглед : На прибор за јадење иконата е лесно да се идентификуваат, па тоа е многу погодно.Лесен за Чување : На Кујнски Садови за Складирање Кутија е лесно да се мијат со рака, и тоа е сува брзо.Опис : Име на Производ : Кујна Алатка Садови за Складирање Кутија Материјал : храна одделение PP Спецификација : за 16x12.5cm Пакување Содржи : 1x Кујна Алатка Садови за Складирање Кутија(со Исклучок на садови, прибор за јадење).

За производот

about 16x12.5cm :

Слични предлози