• Ново
3M 3M 4950 КРУГ-0.5-5 VHB 4950 Тешки Монтажа Лента - [Пакет од 5 Компјутери.] 0.5 во. Постојана Врска Лента Круг со Акрил Пена Јадро.,бела

3M 3M 4950 КРУГ-0.5-5 VHB 4950 Тешки Монтажа Лента - [Пакет од 5 Компјутери.] 0.5 во. Постојана Врска Лента Круг со Акрил

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тоа е бела, 0.VHB Лента : селотејп со цврста пена јадро е совршена замена за дупчење, заварување, и механичко прицврстување барања. 3 M VHB Лента 4950.Оваа акрилна лента нуди трајни и сигурни обврзници на различни внатрешна и надворешна употреба.Комунални Опсег : постојана врска лента се користи за широк спектар на апликации, вклучувајќи мебел, автомобилски, греење/ладење апарати.дебели, 3 M VHB лента круг со 0. 3 M(TM) VHB(TM) Тешки Монтажа Лента 4950 е бела, 0.Спецификации : 0.дијаметар обврзници речиси веднаш, дури и во екстремни средини.1 mm), општа намена акрилик лепило со цврста пена јадро.Апликации : лепило пена лента е идеална за тесно исти мазна и нерамни површини.

За производот

Слични предлози