• Ново
JAZHSMOM Тркала Количка Бела Убавина Автомобил Салон за Убавина Количка Три-Ниво Кабинет Тетоважа Опрема Рек Мулти Фиока (Боја : Бела, Големина : Нема Фиока)

JAZHSMOM Тркала Количка Бела Убавина Автомобил Салон за Убавина Количка Три-Ниво Кабинет Тетоважа Опрема Рек Мулти Фиока

DEN 976.80
Износ
Во продавницата.

Широка употреба : може да се стави нешто што сакате, како што се toiletries, крпи, занаети, растенија, алатки, намирници, храна, documents, итн.Одлична дизајн : 4 мазна возен универзална тркала, лесно да се движите, многу погодно да се движат, можете да влечете го до било која позиција во студиото.Големина : 11.Карактеристики : 4 тркала полици за складирање, мора 4 фиксна полици за чување на вашите работи, кој може да ви помогне да ги задржи студиото уредно и чисто, што е многу погодно во секојдневната работа.Ние и ветуваме да одговори во рок од 24 часа и да ви овозможи со најдобра услуга.Ако не сте задоволни, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме пред да замине негативни/неутрален повратни информации, ние ќе го реши проблемот, додека не се задоволни.5 inhcolor : brown Specification : Double Material : Ние користете чиста од не 'рѓосувачки челик за да се направи складирање багажник, па оваа анти-' рѓа ефект е многу издржлив и да се чисти и лесно да се чисти.Служба : Ние имаме професионална услуга тим, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт., за складирање и движење.Ви посакувам среќен живот и успех во вашата работа.Тоа може да ви помогне продавница разни алатки и објекти за да се направи вашата работа удобен.Ви благодарам многу за вашата набавка.

За производот

Double :
Material:
We use pure stainless steel to make the storage rack, so this anti-rust effect is very durable and clean and easy to clean.
Features:
4 wheel storage racks, you have 4 fixed shelves to store your things, which can help you keep the studio tidy and clean, which is very convenient in daily work.
Packing list:
storage rack * 1.
Service:
We have a professional service team, if you have any questions, please feel free to contact us.

Слични предлози