• Ново
Luber-пофини LAF4331 Тешки Филтер за Воздух

Luber-пофини LAF4331 Тешки Филтер за Воздух

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Luber-пофини филтри за воздух отстрани повеќе од 99 проценти загадувачи на воздухот.Обезбедува 25-30 проценти повеќе нечистотија-одржување капацитет, дури и во најекстремните оперативни средини.Висока ефикасност филтер медиумите технологија доловува штетни честички кои може да го оштети вашиот мотор.Нуди висок квалитет на филтрација кога се соочуваат со груби средини, прашливи или нечисти патишта, или чести лер време.Ги исполнува или го надминува барањата за сите нови возила гаранции.Luber-пофини филтри за воздух се изградени со специјално помеша филтер медиумите за оптимално нечистотија-одржување капацитет, филтрирање ефикасност, и максимална заштита за вашиот мотор од штетни воздушни загадувачи.

За производот

Слични предлози