• Ново
BDRKCC 0-25/25-50/50-75/100 Мм Micron Дигитални Надвор Микрометар Електронски Микрометар Мерач 0.001 Mm Дигитални Алатки Caliper (Големина : 0-25мм) (Големина : 50-75mm)

BDRKCC 0-25/25-50/50-75/100 Мм Micron Дигитални Надвор Микрометар Електронски Микрометар Мерач 0.001 Mm Дигитални Алатки

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Модел : 25/50/75/100 。. 3-Копчиња За Електронски Дигитален Микрометар。.Резолуција : 0.001 mm/0.00005。.Брз приказ на мери вредноста на LCD екранот, ниту над-брзина грешка。.Во однос/апсолутна мерење осветленост во секое позиција(ABS функција)。.Модел : 25/50/75/100 Батерија : 3 V CR2032 (Не се вклучени)Мерење на Сила : 5-10 N потрошувачка на Енергија :

За производот

Слични предлози