• Ново
1000LED Лизга Техник Адаптер 10-Пакет за Shoebox Осветлување, Tenon Адаптер за Паркинг Светлина Тела Монтажа голема Заграда Адаптер, да се Трансформира Лизга Техник во Рака М?

1000LED Лизга Техник Адаптер 10-Пакет за Shoebox Осветлување, Tenon Адаптер за Паркинг Светлина Тела Монтажа голема Заграда

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет : Умре-кастинг алуминиум со темно бронзена боја и 5 години гаранција.Производ Големина : 8" x 3.85" x 4.07"(Должина x Ширина x Висина).Пакување Големина : 26.38" x 18.90" x 6.70"(Должина x Ширина x Висина).Дијаметар : 2.36 инч.Доаѓаат со завртка додатоци за монтирање вклучени.Лесно да се инсталира.Одлично за LED shoebox светлина , паркинг светлина или други отворено осветлување тела.

За производот

Слични предлози