• Ново
Традиционалните Дрвени Леб Бин со Леб клип Бамбус Леб Кантите Crock Носителот простор за Големи Леб за Кујна (Треба само-соберете)

Традиционалните Дрвени Леб Бин со Леб клип Бамбус Леб Кантите Crock Носителот простор за Големи Леб за Кујна (Треба само-соберете)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПРИРОДНИ БАМБУС МАТЕРИЈАЛ - Бамбус леб кутии собирање на одбраната висок квалитет бамбус материјал во планините.Обновливите извори на суровини бамбус леб сад гарантира безбедност на храна, и може подобро да ја заклучите влага на леб, а со тоа одржување на леб, колачи и други печива свеж и чист.ЛЕСНО СОБРАНИЕТО - Продавница и да ги прикажете вашите леб и печива во внатрешноста на оваа кујната countertop леб чувар направени од силна бамбус дрво.Завртка-возачот вклучени за лесно собранието.ИМАЈТЕ СВЕЖ ЛЕБ - леб кутија им овозможува на ароми за да се зачува подолго - исто Така погоден за ролни, кроасани, земја леб, колачи, тестенини.

За производот

Слични предлози