• Ново
BWOOLL iPhone SE 2020 Случај, iPhone 7 Случај, iPhone 8 Случај, Тенок Анти-Нула Гума Заштитни Случај Маска за iPhone SE 2020 година/iPhone 7/iPhone 8 (4.7 inch) - Американското Знаме Сончоглед и Крава

BWOOLL iPhone SE 2020 Случај, iPhone 7 Случај, iPhone 8 Случај, Тенок Анти-Нула Гума Заштитни Случај Маска за iPhone SE

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Компатибилни модели : i Phone SE (2 генералот) 2020 година / i Phone 7 / i Phone 8 (4.7 инчен).Висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал,Издржлив и лесен случај.Совршено го заштитите вашиот телефон од гребење и шок.Лесно контрола за да се спречи намалувањето,и лесен пристап до сите порти,функција копчиња,и камери.Индивидуализира дизајн на телефонот со вашата сопствена слика или персоналните текст,да Направите вашиот телефон да изгледа ладилникот.Овој случај може совршено да го заштитите вашиот телефон од гребење и шок.Удобно и мазна површина го прави лесно за вас да го носат, и дадете му на вашиот уред нов изглед.Слика печатени со напредна Ласерска Технологија со користење на најновите и најскапи машина за долготраен ефект.Во исто време, убава фотографија на случај може да ви помогне да ги красат вашиот телефон или да направи специјален подарок за една те сакам.

За производот

Слични предлози