• Ново
Метро Заврши Серија Елита Сина Големи Дигитални Маскирна 5ft x 1ft (5 sq/ft) Кавер-Винил Автомобил Заврши Филмот

Метро Заврши Серија Елита Сина Големи Дигитални Маскирна 5ft x 1ft (5 sq/ft) Кавер-Винил Автомобил Заврши Филмот

DEN 551.76
Износ
Во продавницата.

HD Маскирна Винил Заврши Филмот Кој 3 M Controltac Со Согласност v3 Лепило.State-of-the-art HD 1440 dpi*, Супер Висока Резолуција на печатење.Најреална печатени модел на пазарот.Ламинат со Премиум Фрлија ПВЦ сатен overlaminate обезбедување на високо ниво на UV заштита и ден на ден се носат и солза заштита.До 10 години на издржливост.Откако се применува и да се постават на вашата површина можете да ги чисти и полира со било кој тип на чистење на агенс кој се користи за насликани површини.Разноврсна wrap film со slideable, repositionable, притисокот кој се активира со лепило и 3 M Согласност v3 Лепило, со невидлива моделот и подобрување на воздухот издавање и укинување на отпор од длабоки контури.Користете го овој долг рок отстранлив филм за целосна возило обвива, windows или стакло, флота графика и watercraft, дури и на corrugations и навртки.Филмови во Согласност со лепило имаат воздух за ослободување канали за брза и лесна, балон-слободен графички инсталации.

За производот

Слични предлози