• Ново
Боксер Шема Пелена Кеси Mummy Tote Кеси Мулти-Функција Ранец за Патување,Стилски Колеџ Училишниот Ранец

Боксер Шема Пелена Кеси Mummy Tote Кеси Мулти-Функција Ранец за Патување,Стилски Колеџ Училишниот Ранец

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Димензии : 10.6(Л)x7.8(W)x14(В)инчи / 27x20x36.5 cm.Материјал : Полиестер ткаенини, водоотпорен, лесен, лесно да се чисти, издржливи.Структура : 1 главни капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали прегради во внатрешноста.Функција : Мулти-џеб дизајн со страна отворање на патент, лесно да се стави и да се земе.Прилагодливи рамо ремени, двојно патент дизајн.Мулти-функција : се Користи за пелена торба ранец, мајка торба, патна торба, компјутерски торба, и неформални ранец, итн.Големина : 10.6"(L) x 7.8"(W) x 14"(H) Материјал : Користење на висок квалитет на Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер ткаенини.Прилагодливи рамо, рака : Удобно и Дише , Лесен за носење, Без притисок на рамениците.Капацитет : може да се одржи вашиот лаптоп, мобилен телефон, чадор, паричник и др.Мулти-цел : За пелена торба ранец, мајка торба, патна торба, компјутерски торба, секојдневен ранец, итн.Најдобар подарок : Ова е мултифункционален duffel торба за секојдневниот живот, совршен подарок за девојчиња и момчиња.Структура : Двоен патент отворањето 1 x главниот капацитет џеб 1 x патент џеб на предната 2 x странични џебови 4 x мали складирање оддел џебови внатре Забелешка : ве Молиме да се свесни дека, поради различни екран прилагодувања на екранот, боја на ранец може да се појави малку поинаква.

За производот

Слични предлози