• Ново
Постоечкиот Ѕид Полици Монтирани, Мали Декоративни Дома Декор за Бања, Дневна Соба, Кујна, Спална соба, и Канцеларија 6x4inches (Црна, 1)

Постоечкиот Ѕид Полици Монтирани, Мали Декоративни Дома Декор за Бања, Дневна Соба, Кујна, Спална соба, и Канцеларија 6x4inches

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

Гарантира дека драгоцените сувенири нема да падне. ✅ ДИЗАЈНИРАН ВО САД - Сите единици беа дизајнирани во Калифорнија и направени со висок квалитет, лесни МДФ што одговара дрвен мебел.Невидливи за монтирање на системот.Овој ѕид-монтирани селски оркестарот парче е доволно широка за да се прикаже слика или фотографија рамка или други мали виси предмети.

За производот

Слични предлози