• Ново
Светло & Про 6 Pack Памук Farmhouse Гроздобер Јадење Крпи Чај Крпи Многу Абсорбента Брз Сува Професионална Одделение со Бесење Јамка - Саќе - 18x28 Инчен - Небото Сино Морнариц

Светло & Про 6 Pack Памук Farmhouse Гроздобер Јадење Крпи Чај Крпи Многу Абсорбента Брз Сува Професионална Одделение

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

Памук.Увезени. 6 Кујнски крпи мерење 18x28 инчен со јамка за бесење.Многу абсорбента и еко пријателски јадење крпи за чистење.Памук може да се намали по природа по миење. 100% Чист памук, со висок квалитет на комерцијални одделение кујнски крпи,вреќа брашно крпи,absorbant кујнски крпи,кујнски крпи и dishcloths сетови,dishcloths за кујна,бар крпа,чај крпи кујна,100% памук џамбо кујнски крпи,кујнски и постелнина,виси кујнски крпи,ткаенина за чистење.Лесно се Грижи машина перат.Следете грижа етикета instructoins за подобар резултат.Овие крпи се алтернатива на хартиена крпа и можете да ги зачувате хартија, спаси дрво со користење на овие обновливи кујнски крпи.КУЈНСКИ КРПИ СО ПОТЕНЦИЈАЛ - Кујна Towelss има многу користи во кујната, бидејќи тие се lint-слободно и безбедно да го користите околу храна.Од Кујната Пешкири и Крпи се супер меки, целосно lint-бесплатно, ги апсорбира како хартија за крпи, и се исуши побрзо од нормално кујнски крпи, тие додадете ненадмината искра да јадења, стакло, и windows.Овие кујнски крпи се врвен заменик на хартиените салфети и тие може да се користат повеќе пати по миење.

За производот

Слични предлози