• Ново
Џорџ Форман & ЏејмсBuster Даглас Autographed Внатре Бокс Списание Покрие PSA/ДНК #Q95675 - Autographed Бокс Списанија

Џорџ Форман & ЏејмсBuster Даглас Autographed Внатре Бокс Списание Покрие PSA/ДНК Q95675 - Autographed Бокс Списанија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed Бокс Списанија.Ова е списание покрие дека е потпишан од страна на Џорџ Форман & Џејмс "Buster" Даглас.Тоа е проверено со PSA/ДНК и доаѓа со нивните подесувате-очигледно налепница и соодветен сертификат.Ве молиме имајте во предвид : Било бели дамки кои се појавуваат на фотографијата се од нашата скенер, а не на фотографијата себе.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џорџ Форман сувенири.сувенири.

За производот

Слични предлози