• Ново
LCD 22 Инчен Монитор Посебно за видео надзор Производи.

LCD 22 Инчен Монитор Посебно за видео надзор Производи.

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

- Со автоматско отстранување на таа функција, заштита на LCD екранот на долгорочна употреба.Висок контраст, висока осветленост, значително подобрување на сликата дели, подобри перформанси детали. - Најновите I2 C контрола коло, висока сигурност и добра приспособливост.Поддршка HDMI влез.Со автоматско отстранување на таа функција, заштита на LCD екранот на долгорочна употреба.Ултра-тивка вентилаторот за ладење дизајн.Брзина време на одговор, сликата навистина нема опашка.Автоматски прилагодете го ре-слика во VGA статус. - Висок контраст, висока осветленост, значително подобрување на сликата дели, подобри перформанси детали.Ниска потрошувачка на енергија, LCD екран до 6 илјади часа живот.7 M бои, сликата е повеќе физички, нежен.7 M бои, сликата е повеќе физички, нежен. - Ниска потрошувачка на енергија, LCD екран до 6 илјади часа живот. - Богат приклучните функции.Главни Карактеристики : - HDMI влез за поддршка. - Ултра-тивка вентилаторот за ладење дизајн.264 mm Видео формат : PAL / NTSC Видео влез/излез : Текст : 1-Ch BNC / 1-Ch S-Video / 1-Ch VGA / 1-Ch AV / 1-Ch HDMI Излез : 1-Ch РКА Аудио влез/излез : Влез : 1-Ch РКА stereo Output (стерео) : Вграден звучник, 1-Ch слушалка Операција температура : 0°C ~ 40°C Работа влажност : 10% ~ 85% Напојување : DC 12 V/4А-потрошувачка на Енергија : . - Мулти-ниво на менито на екранот. - Брзо време на одговор, сликата навистина нема опашка. - Автоматско прилагодување на ре-слика во VGA статус.Најновите I2 C контрола коло, висока сигурност и добра приспособливост.

За производот

Слични предлози