• Ново
TECCPO Поправка на Гуми за Полнење + 20V Cordless Влијание Клуч Комбо Комплет, Гуми Поправка Комплет со 100Pcs Додатоци за Автомобил, Камион, Приколка, Влијание Клуч со 4.0 Ах Бат?

TECCPO Поправка на Гуми за Полнење + 20V Cordless Влијание Клуч Комбо Комплет, Гуми Поправка Комплет со 100Pcs Додатоци

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Уредни Делови во Ексклузивен Позиции и Детални Инструкции за Побрзо Поправка】 На подмачкување на нафта шише капаче е заострените правилно и делови се наредени уредно.Специјална понуда за снопови.0 Ah батерија, 2. 【поправка на гуми за полнење 100 Парчиња и Труд-Заштеда на Дизајн】Содржи елаборат 100 парчиња, ова алатки THTC04 H можат да ги задоволат сите ваши потреби за поправка на гуми работа целосно.0 Ah Брз Полнач + 3-Ниво на Моќ Индикатор】 TECCPO влијание клуч сет доаѓа со 4000 m Ah батерија, што е двапати моќта на обичните клучеви со 2.Cordless влијание клуч 1/2 инчи ќе ви заштеди време и напор во голема мера!.Без оптоварување брзина на овој cordless влијание клуч до 2000 вртежи во минута за возење големи сврзувачки елементи брзо. 【 Моќен Мотор + Високи Перформанси + 3125 Во Lbs вртежен момент】 Влијание клуч со моќен мотор, кој може да достави 350 N.m /3125 во lbs макс вртежен момент и влијание фреквенција до 3000 IPM, дозволува да се опуштиме или олабави различни ореви и завртки лесно.0 Ah брз полнач може да спаси повеќе од 50% од времето на полнење и одржување на влијанието клуч 1/2 работи континуирано, без грижи за губење на моќта во средината на вашата работа и да се спаси повеќе време за да се исполнете се со вашиот DIY работа, дома поправки; 3-ниво на моќ индикатор за да ви покаже состојбата на батеријата.

За производот

Слични предлози