• Ново
Kindred Храбро Рацете Слободни Транспорт Градник (Беж, Медиум) & Органски Перат Градите Влошки Пакет

Kindred Храбро Рацете Слободни Транспорт Градник (Беж, Медиум) & Органски Перат Градите Влошки Пакет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Рака Мие Само.ДИМОВСКА & ТРАНСПОРТ ESSENTIALS - Овој пакет вклучува менува играта Возвишени Hands-Free Транспорт & Старечки Градник и наградуваниот Органски Перат Градите Влошки 8-Pack, совршен duo за чување и транспорт на мамас.УЛТРА-МЕКИ И ПРОТИВАЛЕРГИСКИ ГРАДИТЕ ВЛОШКИ : Направен од softest бамбус, овие старечки влошки се повеќе абсорбента и потрајни од памук, и тие нудат супериорна удобност за chafed или болка во брадавиците и доилки' чувствителна кожа.РЕВОЛУЦИОНЕРНА ТРАНСПОРТ ГРАДНИК ДИЗАЈН - Иам Easy Clip, нашите чување и транспорт на градник дизајн е заштитен со U. S. Патент Бр 10,231,491, други патенти се во тек.Иновативни Easy Clip систем има две клипови, еден за транспорт слој и еден за нега слој.УНИВЕРЗАЛНО КОМПАТИБИЛНИ - Остатокот лесно, Мама - ова универзална градите транспорт градник одговара на сите стандардни пумпа прирабници, вклучувајќи Medela, Спектри, Lansinoh, Ameda, Hygeia, Philips Avent, Мотив, и Evenflo, како и погоден за носене пумпи како Врба, Elvie, и Freemie.Никогаш не се грижите за истури млекото повторно!.БЕЗБЕДНА ЗА МАЈКА & БЕБЕ : OEKO Tex уверение, овие влошки имаат 100% органски бамбус внатрешниот слој, високо-absorbency микрофибер средниот слој, и надворешен слој направени од водоотпорен PUL ткаенина, обезбедување на вас и вашето бебе да се двете безбедно и удобно.

За производот

Слични предлози