• Ново
Гроздобер Филмската Камера//Пони 135 Камера во Оригинална Кутија

Гроздобер Филмската Камера//Пони 135 Камера во Оригинална Кутија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Гроздобер Филмската Камера.Кодак Пони 135 Камера со manual (рачно) во Оригиналната Кутија со нормалното носат форма возраст, но минимални.Камерата работи одлично, но не се тестирани со филмот.Леќата не се имате било какви знаци на гребнатини на леќа, габи или магла.Сè се движи глатко.Кутија го носат, но во најголем дел во едно парче.2 рабови на капакот се подели.Serial No. 141835.

За производот

Слични предлози