• Ново
Мобилен Телефон Покрие Случај за Галакси J3 (2017) (ЕУ Верзија) Бел Мермер Шема Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричник (Боја : Color5)

Мобилен Телефон Покрие Случај за Галакси J3 (2017) (ЕУ Верзија) Бел Мермер Шема Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Сосема нов и висок квалитет.случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил.случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Бесплатно, без отстранување на случај.За Галакси J3 (2017) (ЕУ Верзија) Бел Мермер Шема Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричник.Добар Случај Cover1. Едноставен и лесен, удобен, лесно да се носат.2. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање.3. Обезбеди лесен пристап до сите функции, без отстранување на случај.4. Приемот на сигналот е добро.

За производот

Слични предлози