• Ново
VEVER Backbeat Про 2 Earpads, Замена на Уво Перници Подлога Earpads за Plantronics Backbeat Про 2 Бучава Поништување на Слушалки

VEVER Backbeat Про 2 Earpads, Замена на Уво Перници Подлога Earpads за Plantronics Backbeat Про 2 Бучава Поништување на

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени од издржлив кожа и мемориска пена.Пакетот вклучува 1 пар на уво влошки.Го заштитува вашиот слушалки за време на транспортот или кога не е во употреба.Компатибилен за Plantronics Back Beat Про 2 Безжични Бучава Поништување приклучок за Слушалки.Компатибилен со Plantronics Војаџер 8200 УЗ приклучок за Слушалки.Материјал со Висок квалитет вештачка кожа & пена Висока еластичност, трајни и мека увото подлога ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки повеќе confortable за вашите уши Модел Одговара за Plantronics backbeat про 2 безжични бучава поништување на слушалки Слушалки Состојба Сосема Нов Не се оригиналните ставки.

За производот

Слични предлози