• Ново
Jetec 8 Парчиња Пластични Над Вратата Куки Пластични Вратата Кука Закачалка Над Вратата Облека Закачалка Кука Бела Врата Закачалка Кука Виси Над Вратата Закачалка за

Jetec 8 Парчиња Пластични Над Вратата Куки Пластични Вратата Кука Закачалка Над Вратата Облека Закачалка Кука Бела Врата

DEN 335.76
Износ
Во продавницата.

Квалитетен и доверлив материјал : овие пластични вратата куки се направени од пластика, која е сигурен, долго-траен, не е лесно да се скрши, деформирајте, безбеден за употреба, има долга служат време, може да ви даде добар користење на искуство.Нашите пластични над вратата куки се лесни за користење, само треба да се држиме станот крајот на производот во вратата, а потоа можете да го користите кука да се откажам предмети директно.Овие бела над вратата куки имаат класичен изглед, доверлив материјал, може да се даде на вашите пријатели или семејства како housewarming подароци.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Пакетот вклучува : ќе добиете 8 парчиња од пластични над вратата куки, износи се доволни да ги задоволат вашата дневна или фестивал usages, исто така, доволно за да се задоволат вашиот замена барања.Голем број на usages : нашата крпа куки вратата закачалки може да се примени за бесење keychain, облека, крпи, шалови, бања крпи, и многу други елементи, може да донесе удобноста на вашиот живот.Каде да се применуваат : белата над вратата закачалката е погодна за многу места, како што се спална соба, бања, тоалет, кујна, кафе бар, трговски центар и така натаму, можат да се направат овие места почиста.Големина на мерење : секој пластични грб кука мерки за 12 х 6.Пластични вратата кука закачалки може да се примени за декорација на ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Таткото Ден, Денот на Независноста и така натаму.

За производот

Слични предлози