• Ново
DRIVESTAR Keyless Entry Далечински Автомобил Копче Фоб за Тојота 2007-2010 Camry Замена за HYQ12BBY, сет од 2

DRIVESTAR Keyless Entry Далечински Автомобил Копче Фоб за Тојота 2007-2010 Camry Замена за HYQ12BBY, сет од 2

DEN 1620.00
Износ
Во продавницата.

Fitment : за Тојота 2007 2008 2009 2010 Camry.дел броеви : HYQ12 BBY, 89070-06231, 89070-06232. Копчињата се бара да програма на копчето за да го почнете возило.Ако немате работа remotes или копчиња, тогаш ќе треба да го добие програмирани од locksmith или вода.Тоа е замена на дел за да одговара на оригиналот на форма и функција.Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас побрзо.

За производот

Слични предлози