• Ново
AFPANQZ Женска Лесна Облека 2 Парче Јога Панталони и Вест Блузи Тренингот Jumpsuit Салата Leggings Поместена Спортски Градник Сет

AFPANQZ Женска Лесна Облека 2 Парче Јога Панталони и Вест Блузи Тренингот Jumpsuit Салата Leggings Поместена Спортски Градник

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Суво Чистење Само. ◆Висока waisted leggings се неверојатно стомак tamer.Поддршка еластична корселе, клеча-доказ четири начин се водат и целосна покриеност, воопшто не грижете се за нив да бидат транспарентни кога ви се наведнуваат или клеча. ◆Женска спортски градник и leggings сет.Ако има било какви проблеми пред или откако ќе го поставите цел, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го даде најдоброто решение;.Нашите производи ги покрие широк спектар на чевли, облека, торби, ранци, авто делови, дома décor производи и така натаму, ние сме постојано развивање на нови производи, и често ќе листа на нови производи од нашата продавница, добредојдени да додадете ни се на вашата листа, ако ви се допаѓа нашите производи или дизајн.AFPANQZ е бренд кој посветена на прилагодено производи, различни графички дизајни за да ги задоволат вашите визуелно уживање.Направени од премиум полиестер и spandex ткаенина, влага wicking, средни поддршка ,ултра меки, еластичен, дише и исклучително удобно. ◆Совршен за било кој тип на Физичка Активност - фитнес, јога, трчање, фитнес, трчање, пилатес, тежина обука и други ниско влијание спортски и секојдневниот живот.Измијте со ладна како бои, висат сува. ◆Спортски Градници се високо, се повлече на затворање, racerback крстот назад подобрува вентилацијата за време на тренингот, дише и секси.

За производот

Слични предлози