• Ново
YYQTGG Велосипед Кочница за Заклучување, Диск Сопирачка за Заклучување Мотор Додаток 110dB за Мотор Electromobile Велосипеди(Црна)

YYQTGG Велосипед Кочница за Заклучување, Диск Сопирачка за Заклучување Мотор Додаток 110dB за Мотор Electromobile Велосипеди(Црна)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Работата е едноставен и лесен, само кликнете на заклучување цилиндри, ќе бидат заклучени.Погоден за мотоцикли, electromobile, велосипеди.Погоден за диск сопирачки до 0,3 во дебел.Алармот да се огласи достигне 110db, кои можат ефикасно да го предупреди крадец.Едноставно поврзани на диск, тешко е да се отстрани без клуч, ефикасно да се спречи крадците.Одлична запечатување перформанси, тоа е супер водоотпорен способност, издржливи во употреба.Функција : 1. Едноставно поврзани на диск, тешко е да се отстрани без клуч, ефикасно да се спречи крадците.2. Работата е едноставен и лесен, само кликнете на заклучување цилиндри, ќе бидат заклучени.3. Алармот да се огласи достигне 110db, кои можат ефикасно да го предупреди крадец.4. Одлична запечатување перформанси, тоа е супер водоотпорен способност, издржливи во употреба.5. Погоден за мотоцикли, electromobile, велосипеди.Погоден за диск сопирачки до 0,3 во дебел.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мотоцикл Заклучување Материјал : Алуминиум Alloy Battery : LR44 Копчето Батеријата, 160m Ah (вклучува)за Апликација : Погоден за мотоцикли, electromobile, велосипеди.Погоден за диск сопирачки до 7mm/0.3 во дебела Пакет Листа : 1 x Заклучување 2 x Key1 x Шрафцигер 6 x Копчето Battery1 x Диск Заклучување Потсетник Кабел (4ft) 1 x Складирање Торба .

За производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Motorcycle Lock
Material:
Aluminum Alloy
Battery:
LR44 Button Battery, 160mAh (include)
Application:
Suitable for motorcycles, electromobile, bicycles. Suitable for disc brakes up to 7mm/0.3in thick
Package List:
1 x Lock  :
2 x Key :
1 x Screwdriver  :
6 x Button Battery :
1 x Disk Lock Reminder Cable (4ft)   :
1 x Storage Bag  :

Слични предлози