• Ново
Моб Оклоп MobNetic Go - Автомобил Телефон Носителот - Магнетни Телефон Монтажа за Автомобил - Табла Држач за Мобилен Телефон во Возило - Видиме Стои со Двојна Магнети - Ком

Моб Оклоп MobNetic Go - Автомобил Телефон Носителот - Магнетни Телефон Монтажа за Автомобил - Табла Држач за Мобилен Телефон

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

МАГНЕТНИ АВТОМОБИЛ МОНТАЖА ЗА ТЕЛЕФОН : лесно, hands-free пристап до вашиот телефон, така да може да биде подобар возач.Вашиот телефон ќе остане во место додека возите или се работи, па ќе имаат во рака и да знаете право, каде да се погледне за неа.

За производот

Слични предлози