• Ново
МК Дијамант 157178 1-5/8-Инчен Црна Врховниот Одделение Core Малку За Конкретни & Асфалт

МК Дијамант 157178 1-5/8-Инчен Црна Врховниот Одделение Core Малку За Конкретни & Асфалт

DEN 3107.28
Износ
Во продавницата.

Ласерски заварени сегменти обезбеди сила и издржливост. 1 5/8 инчи дијаметар. 5/8 инчи-11 орев.Врховниот одделение.За бетон и асфалт.Upc е : 092333771580. Модел : 157178. Опис на производот На МК Црна линија е врховниот одделение core малку конструиран за исклучителни снимки и брзо/агресивни дупчење карактеристики.Одлични перформанси во апликации поврзани со умерена до висока челична арматура.Од Производителот На МК-Црна е, а врховниот core малку конструиран за исклучителни снимки и брзо/агресивни дупчење карактеристики.Одлични перформанси во апликации поврзани со умерена до висока челична арматура.

За производот

Слични предлози